رئیس کل بیمه مرکزی گفت: حرکت به سمت ورزش حرفه ای از افق های آینده صنعت بیمه به شمار می آید و انتظار ما این است که لااقل در چند رشته ورزشی نام صنعت بیمه در سطح کشور و حتی میادین بین المللی مطرح شود.

به گزارش مرور نیوز به نقل از اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل بیمه مرکزی، غلامرضا سلیمانی رئیس کل بیمه مرکزی در جمع برگزیدگان ورزش بیمه مرکزی اظهار کرد: هیچ ملتی نمی تواند به آسانی استقلال خود را حفظ کند و برای درک عمیق احساس آزادی باید هزینه‌های ایستادگی در برابر ظلم را بپردازیم.

رئیس کل بیمه مرکزی،بلوغ ۴۰ سالگی انقلاب را ثمره الگوپذیری از مذهب تشیع و مکتب شهادت دانست و افزود: پیروی از مرام و مکتب امام حسین علیه السلام راه و رسم مقاومت و پایداری را به ما آموخته است.

وی با اشاره به این مطلب که در همه جای جهان، جان باختگان در راه وطن از احترام ویژه ای برخوردارند، تصریح کرد: در سرزمین ما که شهدای ارزشمندی را در دامان خود پرورده است این حرمت باید چند برابر شود.

وی در بخش دیگری از سخنان خود ضمن تجلیل از برگزیدگان ورزش بیمه مرکزی نسبت به ضرورت بومی سازی ورزش در صنعت بیمه اشاره کرد و افزود: حرکت به سمت ورزش حرفه ای از افق های آینده صنعت بیمه به شمار می آید و انتظار ما این است که لااقل در چند رشته ورزشی نام صنعت بیمه در سطح کشور و حتی میادین بین المللی مطرح شود.

وی در پایان تقویت بخش ورزش را یکی از مهمترین ابزارهای نفوذ صنعت بیمه ارزیابی کرد و گفت: توجه بیشتر به بخش ورزش و فعال سازی استعدادهای ورزشی از وظایف مسئولان ورزشی بیمه مرکزی به شمار می رود.

گفتنی است در پایان این مراسم برگزیدگان رشته های متنوع ورزشی جوایز و هدایای خود را دریافت کردند و از خانواده معزز شهدا،جانبازان و همچنین دو تن از بازنشستگان بیمه مرکزی تقدیر به عمل آمد.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز