امروز شاخص کل بازده نقدی و قیمتی بورس تهران ۱۱۶۸ واحد رشد کرد و تا رقم ۲۵۶ هزار و ۶۹۸ واحدی بالا رفت.

به گزارش مرور نیوز، شاخص کل هم وزن بورس تهران نیز با رشد ۹۶۷ واحدی تا رقم ۶۴ هزار و ۵۴۲ افزایش یافت. همچنین شاخص آزاد شناور با ۱۵۴۰ واحد افزایش رقم ۲۹۰ هزار و ۴۴۴ واحدی را تجربه کرد و شاخص بازار اول و دوم هر کدام به ترتیب ۶۴۲ و ۳۲۹۳ واحد رشد کردند.

مخابرات ایران، کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران و بانک پاسارگاد هر کدام به ترتیب ۲۴۳، ۸۷ و ۷۲ واحد در افزایش شاخص‌های بازار تاثیرگذار بودند و ملی صنایع مس ایران، سرمایه‌گذاری غدیر و گروه مدیریت سرمایه‌گذاری امید هر کدام به ترتیب ۲۱۴، ۱۰۱ و ۷۴ واحد تاثیر کاهشی روی شاخص‌های بازار سرمایه داشتند.

گروه بانک‌ها امروز در برخی نمادها توانستند تاثیر افزایشی روی شاخص‌های بازار داشته باشند و بیش از چهار درصد رشد قیمت سهام را تجربه کنند. برخی از سهم‌های این گروه با صف خرید مواجه بود. در این گروه ۶۱۰ میلیون سهم به ارزش بیش از ۵۰ میلیارد تومان مورد دادوستد قرار گرفت. در عین حال باز هم امروز شیمیایی‌ها با حجم معاملات ۱۴۸ میلیون سهم و اوراق مالی در صدر ارزش معاملات قرار گرفتند؛ به طوری که این رقم تا ۱۲۱ میلیارد تومان افزایش یافت.

گروه فلزات اساسی بعد از گروه محصولات شیمیایی بیشترین ارزش معاملات را به خود اختصاص دادند و حجم معاملات‌شان به ۱۴۶ میلیون سهم و اوراق مالی رسید.

ارزش معاملات بورس تهران امروز به رقم ۱۰۶۹ میلیارد تومان رسید و حجم معاملات تا رقم ۲.۸ میلیارد سهم و اوراق مالی بالا رفت. تعداد معاملات این بازار تا رقم ۲۸۸ هزار و ۸۹ واحدی رشد کرد.

تعداد نمادهای مثبت در بورس تهران ۲۳۲ و در فرابورس ایران به ۱۲۷ رسید. همچنین تعداد نمادهای منفی در بورس به ۱۰۳ و در فرابورس به ۶۶ رسید.

آیکفس نیز با ۳.۱۱ واحد رشد رقم ۳۴۰۹ واحدی را پشت سر گذاشت و ارزش معاملات این بازار به عدد ۹۳۵ میلیارد تومان و حجم معاملات به رقم ۱.۴ میلیارد سهم و اوراق مالی رسید.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز