وزیر نیرو با بیان اینکه طبق گزارش ای ام او ماه گذشته میلادی گرمترین ماه تمام تاریخ بوده است، افزود: به طور قطع باید در این شرایط موضوع سازگاری، انتقال دانش و...جدی گرفته شود.

به گزارش مرور نیوز، رضا اردکانیان در نشست خبری با اصحاب رسانه که 16 مرداد در ساختمان وزارت نیرو برگزار شد، گفت: در دو عرصه مدیریت مصرف آب و انرژی همه ما هم مسیر هستیم و از یک سو باید ارتباط پیوسته ای با مردم باید داشته باشیم، از طرف دیگر با بهینه سازی مصرف تاب آوری جامعه بالا می رود.

وزیر نیرو با بیان اینکه طبق گزارش ای ام او ماه گذشته میلادی گرمترین ماه تمام تاریخ بوده است، افزود: به طور قطع باید در این شرایط موضوع سازگاری، انتقال دانش و...جدی گرفته شود.

او با تاکید بر اینکه تاپایان امسال طرح های زیادی در نقاط مختلف کشور اجرا می شود، گفت: اینکه طرح ها چگونه اجرا شود که رضایت مردم را به همراه داشته باشد باعث شده امسال شرایط خاصی را داشته باشیم.

اردکانیان با تاکید بر اینکه 217 طرح تا پایان امسال به بهره برداری می رسند، تصریح کرد: تحلیل این پروژه ها باید به گونه ای باشد که به ما را در توجه به ملاحظات زیست محیطی، توسعه پایدار ، مدیریت مصرف و... کمک کند.

او با تاکید بر اینکه در ایران علاوه بر اینکه ادارات متمرکز شده اند به صورت یکپارچه نیز عمل نمی کنند، تصریح کرد: در حال حاضر در وزارت نیرو تمرکز زدایی می شود و در بخش ستادی اختیارات بیشتری می دهیم و در استان ها آب و فاضلاب شهری و روستایی ادغام خواهند شد.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز