سرپرست فرمانداری کرج گفت: هفدهمین المپیاد ملی مهارت به میزبانی شهرستان کرج از دوم تا پنجم آبان ماه برگزار می شود.

به گزارش مرورنیوز، علی قنبر زمانی صبح دوشنبه در جلسه هماهنگی برای میزبانی هفدهمین دوره مسابقات ملی مهارت به میزبانی کرج، اظهار کرد: امسال برای ششمین سال متوالی، شهرستان کرج میزبان برگزاری مسابقات ملی مهارت است که با حضور یک‌هزار و ۲۰۰ نفر شامل  ۴۹۶ رقابت کننده و ۵۶۴ کارشناس و بیش از ۲۰۰ نفر مدیران ستادی، میهمانان خارجی از جمله رئیس مسابقات جهانی، رئیس مسابقات کشور روسیه و ناظر جهانی مسابقات برگزار خواهد شد.

وی در ادامه با اشاره به اینکه این مسابقات در ۲۹ رشته برگزار می شود، گفت: برگزیدگان برای مسابقات جهانی که سال آینده در ابوظبی برگزار می شود، آماده می شوند.

سرپرست فرمانداری کرج مراکز برگزاری مسابقات را اعلام کرد و گفت: مسابقات ملی مهارت در مرکز تربیت مربی به نشانی سه راه حسن آباد، مرکز شهید رهبری به نشانی چهار راه طالقانی، خیابان هلال احمر، مرکز شهید خدایی به نشانی میدان استاندارد و مرکز ۹ دی به نشانی پیکان شهر برگزار می شود و بازدید عموم در زمان برگزاری مسابقات آزاد است.

زمانی از آمادگی دستگاه های مسوول در احرای این رویداد مهم ملی خبر داد و گفت: هماهنگی های لازم با نیروی انتظامی و راهنمایی و رانندگی، دستگاه های امدادرسان، شهرداری و آتشنشانی، ادارات آب و برق و مخابرات انجام شده است.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز