فرمانده انتظامی شهرستان کرج از دستگیری سارق به عنف در منطقه "شیخ آباد" کرج با اعتراف به 40 فقره سرقت خبر داد.

به گزارش مرور نیوز از کرج به نقل از ستاد اطلاع رسانی فرماندهی انتظامی استان البرز، حسنعلی فیروزخواه گفت: در پی تماس تلفنی یکی از شهروندان منطقه "شیخ آباد" کرج با مرکز فوریت‌های پلیسی110، مبنی بر سرقت اموال وی از سوی راکب یک دستگاه موتورسیکلت، بلافاصله ماموران گشت کلانتری 25 "محمدشهر" جهت بررسی موضوع به محل مذکور اعزام شدند.

وی افزود: مالباخته در تحقیقات اولیه مأموران اظهار داشت: در حال عبور از محوطه پشتی میدان تره بار بود که ناگهان راکب یک دستگاه موتورسیکلت با انسداد مسیر حرکتش، با تهدید سلاح سرد و مجروح کردن وی، پس از سرقت گوشی تلفن همراه و پنج میلیون ریال وجه نقد اقدام به فرار کرده است.

این مقام انتظامی با بیان اینکه با بررسی آلبوم تصاویر مربوط به سارقان سابقه‌دار و تحقیقات گسترده میدانی در نهایت ردی از سارق در منطقه "محمد شهر" کرج شناسایی شد، افزود: عملیات پلیسی جهت دستگیری وی آغاز شد و ماموران پس از هماهنگی با مقام قضایی طی یک عملیات غافلگیرانه سارق را در منزلش دستگیر و به کلانتری منتقل کردند.

فیروزخواه تصریح کرد:  متهم در بازجویی‌های ماموران به 40 فقره سرقت به عنف اعتراف و به همراه پرونده متشکله جهت سیر مراحل قانونی به مراجع قضایی منتقل شد.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز