پنج شعبه بانک قرض الحسنه مهر ایران با هدف تسهیل دسترسی و بهبود شبکه شعب در استان های بوشهر، اصفهان، قم، خراسان رضوی و زنجان در مکان جدید جانمایی شد.

به گزارش مرور نیوز به نقل از روابط عمومی بانک مهر ایران، بر اساس این اعلام، شعبه رسالت مشهد (کد ۳۶۲۲) در تقاطع بلوار شهید استکی و بلوار شهید مطهری شمالی جانمایی شد.

همچنین، شعبه بلوار کشاورز (کد۲۴۲۱) استان اصفهان در بلوار کشاورز، بعد از چهارراه مفتح، جنب بانک توسعه تعاون مشغول ارائه خدمت به مشتریان، مراجعین و متقاضیان است و هموطنان می توانند با شماره تلفن های ۳۷۷۵۰۰۲۹ و ۳۷۷۸۱۲۷۹ تماس حاصل نمایند.

در این راستا، شعبه بلوار امین (کد ۵۲۰۸) نیز با شماره تلفن های ۳۲۹۰۱۶۵۷ – ۳۲۹۰۱۶۵۶- ۰۲۵ به آدرس قم، بلوار امین بین کوچه ۴ و ۶ منتقل شد.

بنا بر این گزارش، شعبه چغادک (کد ۲۸۱۵) استان بوشهر در خیابان اصلی چغادک، بعد از داروخانه ابوریحان، نبش کوچه شهید عاشوری جانمایی و هموطنان می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره نلفن ها ۳۳۴۲۴۸۴۹ – ۳۳۴۲۵۸۴۸- ۰۷۷تماس حاصل نمایند.

شایان ذکر است، شعبه صائین قلعه ( کد ۴۲۱۹) استان زنجان در شهرستان صائین قلعه، خ امام(ره)، جنب پمپ بنزین سابق با شماره تلفن های ۳۵۶۲۱۸۰۸، ۳۵۶۲۱۸۰۹ و ۳۵۶۲۲۲۰۳ در حال ارائه خدمات قرض الحسنه به مشتریان است.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز