با حضور دکتر ولی اله سیف رئیس کل بانک مرکزی ، محمد رضا حسین زاده مدیر عامل و جمعی از مسئولان بانک ملی ایران ، کارت های اعتباری مرابحه رونمایی شد. در این مراسم که در شعبه مرکزی بانک ملی ایران برگزار شد، به طور نمادین کارت اعتباری رئیس کل بانک مرکزی صادر و تحویل گردید .

به گزارش مرورنیوز، کارت های اعتباری مرابحه به رنگ های طلایی ، نقره ای و برنزی، دارای اعتبارهایی به ترتیب به مبالغ 50 ، 30 و 10 میلیون تومان است که توسط بانک ملی ایران به متقاضیان اعطا خواهد شد . 
استفاده از کارت های مذکور محدودیت فروشگاهی نداشته و مصرف اعتبار آن در تمام بخش های اقتصادی مجاز می باشد. مدت زمان استفاده از اعتبار کارت فوق به قرارداد مشتری با بانک بستگی دارد. امکان باز پرداخت اعتبار مصرف شده در اقساط ١٢، ٢٤ و ٣٦ ماهه میسر بوده و میزان اعتبار کارت بر اساس اعتبارسنجی که مبنای آن گردش حساب و میزان اعتباری مشتری در بانک می باشد ، مشخص خواهد شد. 
سود تسهیلاتی کارت های مذکور ١٨ درصد می باشد و محدودیتی برای خرید کالای ایرانی و خارجی وجود ندارد. قابل ذکر است امکان نقد شوندگی برای کارت اعتباری میسر نبوده و استفاده از آن ها صرفا از طریق پایانه های فروشگاهی و درگاه اینترنتی امکان پذیر می باشد. 
مشتریان دارنده یکی از انواع حساب ها در بانک ملی ایران می توانند با مراجعه به شعب این بانک درخواست خود را ثبت و پس از اعتبارسنجی مربوطه نسبت به دریافت کارت های مذکور اقدام کنند . اعتبار این کارت ها گردشی بوده و امکان استفاده مجدد از اصل تسهیلات بازپرداخت شده وجود دارد. 
قبل از برگزاری این مراسم دکتر سیف با کارکنان شعبه مرکزی بانک ملی ایران در محل کار آنان، صمیمانه دیدار کرد.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز