​سود سهامداران شرکت نفت بهران مربوط به سال مالی منتهی به پایان اسفند ١٣٩٤ از سوی شعب بانک صادرات ایران پرداخت می شود.

به گزارش مرورنیوز،‌ براساس قرارداد منعقده بین این بانک و شرکت نفت بهران پرداخت سود سهام سال مالی منتهی به پایان اسفند ١٣٩٤از طریق کلیه شعب بانک صادرات ایران از امروز (١٧مهر سال٩٥) آغاز شده است. در این رابطه سهامداران حقیقی شرکت یادشده می‌توانند با ارائه مدارک هویتی نظیر کارت ملی، شناسنامه، برگه سهام مربوط به شعب این بانک مراجعه و سود سهام خود را دریافت کنند و یا به سایر حسابهای خود انتقال دهند.
بر اساس این گزارش، پرداخت سود یاد شده، تنها توسط بانک صادرات ایران انجام پذیرفته و سهامداران شرکت  شرکت نفت بهران می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن: ٢٢٢٧٧٦١٥تماس بگیرند.
شایان توجه است؛ بخش عظیمی از شرکت های فعال در بورس سود سهام قابل پرداخت به سهامداران خود را به دلیل قابلیت و ظرفیت های الکترونیکی مطلوب و متنوع بانک صادرات ایران از طریق این بانک پرداخت می کنند.
گفتنی است بانک صادرات ایران با ٢٥٧٦ شعبه در سراسر کشور، ٥٠٠هزار دستگاه پایانه فروش متصل به حسابهای این بانک، صدور بیش از ٦٠ میلیون کارت الکترونیکی و ارایه خدمات متنوع و به روز بانکی، به عنوان بزرگترین بانک بورسی کشور نقش بسزایی در ارتقاء خدمات بانکداری الکترونیکی و نهادینه شدن فرهنگ بانکداری نوین دارد.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز