معاون امور مناطق بانک مهر اقتصاد در بازدید از شعب غرب استان تهران، گفت: تحقق بهره وری مرهون تلاش همه کارکنان بانک به ویژه همکاران شعب بوده است.

به گزارش مرورنیوز، معاون امور مناطق بانک مهر اقتصاد در بازدید از شعب غرب استان تهران، گفت: تحقق بهره وری مرهون تلاش همه کارکنان بانک به ویژه همکاران شعب بوده است.

به گزارش روابط عمومی بانک مهر اقتصاد غرب استان تهران، جواد حاجی مزدارانی – معاون امور مناطق بانک - در حاشیه این بازدیدها با اشاره به شرایط فعلی بانک، از دستاوردهای شعب غرب تهران در جلب رضایت مشتریان تقدیر کرد و گفت: توجه به مطالبات مردم و نیازهای صاحبان مشاغل یکی از مهمترین اولویت های بانک است که باید در تمامی بخش های بانک مهر اقتصاد با جدیت پیگیری شود.

معاون امور مناطق با اشاره به شرایط خاص اقتصادی کشور و رهنمودهای مقام معظم رهبری در خصوص اقتصاد مقاومتی و تکیه بر ظرفیت های داخلی اقتصاد خاطر نشان کرد: واقعیت این است که بانک ها نقش مهمی در تحقق شعار سال دارند و یکی از ارکان اصلی تحقق آن محسوب می شوند.

مرزدارانی تصریح کرد: توجه و اقدام عملی در خصوص شعار سال و مطالباتی که مردم از بانک مهر اقتصاد دارند مسئولیت این بانک را برای خدمت رسانی بیشتر و حمایت افزون تر از تولید و بازرگانی کشور سنگین تر کرده که با تلاش ها و حمایت مدیران و کارکنان، رسیدن به اهداف از پیش تعیین شده، دور از دسترس نخواهد بود.

گفتنی است معاون امور مناطق بانک به همراه محمد قضایی – رئیس اداره امور شعب غرب استان تهران - از شعب ونک، شهران و جنت آباد بازدید به عمل آوردند و ضمن گفت و گو و تبادل نظر با همکاران، مهمترین مسائل و اولویت‌های شعب مورد بررسی و ارزیابی میدانی قرار گرفت.

 

 

 

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز