رییس کمیته امداد امام خمینی(ره) گفت: عملکرد بانک صادرات ایران در عرصه اشتغال زایی و توانمند سازی مددجویان این نهاد ارزشمند است و انتظار می رود این روند شتاب بیشتری داشته باشد.

به گزارش مرورنیوز، رییس کمیته امداد امام خمینی(ره) در آیین امضای تفاهم نامه همکاری با بانک صادرات ایران افزود: در سال جاری بانک صادرات ایران متعهد به اعطای هزار و ۳۰۰ میلیارد ریال تسهیلات اشتغال زایی و توانمند سازی مددجویان این نهاد شده است که این رقم در حل بخشی از مشکلات و رسیدن به اهداف توانمند سازی مددجویان اثر بخش خواهد بود.
بنا به این گزارش سیاوش زراعتی، مدیرعامل بانک صادرات ایران نیز در این مراسم با اشاره به اینکه پرداخت تسهیلات قرض الحسنه برای اشتغالزایی مددجویان این نهاد بسیار با اهمیت است، گفت: بانک صادرات تلاش می کند بیشتر از تعهد و سهمیه خود به مددجویان این نهاد برای ایجاد اشتغال و توانمند سازی آنان در سال جاری تسهیلات قرض الحسنه پرداخت کند و در این زمینه آمادگی هرگونه همکاری را دارد.
 فتاح در ادامه این نشست با تقدیر از همکاری و همراهی بانک صادرات ایران در ارائه تسهیلات قرض الحسنه به جامعه هدف کمیته امداد، اضافه کرد: کمیته امداد با دریافت تسهیلات از بانک صادرات توانسته تاکنون ۱۱۵ هزار طرح اشتغالزایی ایجاد کند که منجر به خروج ۷۵ هزار مددجو از چرخه حمایتی این نهاد شده است.
رئیس کمیته امداد گفت: توانمندسازی خانواده های تحت پوشش، مهم ترین رویکرد کمیته امداد است و این نهاد با ایجاد مشاغل خرد و کوچک زمینه خروج مددجویان را از چرخه حمایتی فراهم می کند، براساس برنامه ریزی های انجام شده، امسال پنج درصد از جمعیت جامعه هدف با توانمندسازی کاهش خواهد یافت که بانک ها در این خصوص نقش مهمی خواهند داشت.

 

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز