مراسم گرامیداشت هفته دفاع مقدس، چهارشنبه هفتم مهرماه سال‌جاری با حضور جمعی از مدیران و کارکنان پست‌بانک‌ایران در محل سالن شهیدقندی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات برگزار شد.

به گزارش مرورنیوز، در این مراسم که با حضور دکتر صباغی عضو هیأت مدیره بانک، مهندس مهدیون فرمانده مرکز مقاومت بسیج وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، حجت‌الاسلام قلیان دبیر شورای فرهنگی وزارتخانه و همچنین محمود شیردل مدیر امور شعب، حجت‌الاسلام آقائی فرمانده بسیج، محمود یوسفی مدیرشعب منطقه دو تهران و جمع کثیری از کارکنان این بانک و خانواده‌های آنان برگزار گردید آقائی ضمن خیرمقدم به میهمانان طی سخنانی به تشریح جایگاه بنیاد خانواده پرداخت و گفت: خانواده نهادی است که حفظ بنیان آن بسیار مهم است زیرا فروپاشی آن موجب ایجاد بحران‌های اساسی در جامعه می‌شود.

وی تصریح کرد: اگر باورها و اعتقادات خود را بیش از پیش تقویت کنیم می توانیم به حفظ خانواده و تقویت بنیاد آن کمک کنیم.
سردار عابدی رئیس پژوهشگاه دانشگاه امام حسین(ع) نیز در ادامه این مراسم ضمن تشریح اهداف صدام از حمله به ایران و ابعاد گسترده جنگ تحمیلی علیه کشورمان و دستاوردهای آن، خاطراتی از دوران هشت‌ سال دفاع مقدس را بیان کرد که مورد استقبال حاضران قرار گرفت.
همچنین در این مراسم با گرامیداشت یادوخاطره شهید مدافع حرم محمد اینانلو و دریک فضای بسیار معنوی و مملو از احساس و عشق به ائمه‌ اطهار علیهم‌السلام از خانواده‌ علی‌اصغر شیردل از شهدای مدافع حرم تجلیل و فرمانده بسیج پست‌بانک‌ایران طی ابلاغی امیرعلی فرزند این شهید را به‌ عنوان عضو افتخاری شورای بسیج این بانک منصوب کرد.
گفتنی است: پخش نماهنگ‌های دفاع مقدس و مدافعان حرم، اجرای قطعات مذهبی و انقلابی توسط امید معنوی و گروه نوجوانان نسیم قدر، برگزاری مسابقه فرهنگی، اجرای نمایش انقلابی توسط گروه اسماعیلی و اهدای جایزه به برندگان مسابقه فرهنگی از دیگر برنامه‌های این مراسم بود. 

شایان ذکر است: به‌مناسبت هفته دفاع مقدس، همه ساله سلسله‌ برنامه‌های فرهنگی و ارزشی شب‌خاطره با هدف ترویج فرهنگ ایثار و تجلیل از رشادت‌های رزمندگان و جانبازان هشت سال دفاع مقدس، توسط مرکز مقاومت بسیح وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات و به میزبانی حوزه‌های سازمان‌ها و شرکت‌های وابسته در سالن شهید قندی برگزار می‌گردد.
عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز