همزمان با سفر استانی رئیس جمهور به استان مرکزی، عضو هیأت مدیره در رأس هیأتی از مسوولان بانک ضمن سفر به این استان، از شعب اراک و دارایی اراک بازدید و با مدیران و کارکنان این شعب دیدار و گفت‌وگو کرد.

به گزارش مرور نیوز، برات کریمی در ادامه این سفر در جلسه مسوولان اداره امور شعب استان مرکزی حضور یافت و از نزدیک با نظرات و دیدگاه‌های همکاران آشنا شد. 
وی با اشاره به جایگاه بانک ملی ایران در اقتصاد کشور ابراز داشت: انتظارات دولت و مردم از بانک ملی ایران بسیار بالاست و همکاران باید با توجه به این جایگاه در جهت رشد و تعالی بانک بیش از پیش تلاش کنند. 
کریمی به نقش مهم درآمدهای غیرمشاع در بانکداری اشاره کرد و خواستار فعالیت مضاعف همکاران برای افزایش درآمدهای غیرمشاع، صدور ضمانتنامه و اعتبارات اسنادی شد و در ادامه از فعالیت‌های اداره امور شعب استان مرکزی در کسب سهم مناسب بازار و رتبه اول در بین بانک‌های استان تقدیر کرد. 
در بخش دیگری از این جلسه اصلان کریمی مدیر امور شعب منطقه دو کشور به تبیین شرایط فعلی بانک پرداخت و پاسخگوی سوالات همکاران بود. 
عضو هیأت مدیره را در این سفر اصلان کریمی مدیر امور شعب منطقه دو کشور، عباس شفیعی مدیر امور اعتباری و سعداله عیسی‌زاده مدیر امور مجلس همراهی می‌کردند.
عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز