معامله های کوچک را دست کم نگیریم به این علت که می توانند منبع تزریق برای بانک باشند، همچنین در معاملات باید به نحوی رفتار کنیم که مشتریان ما را شریک مال شان بدانند.

به گزارش مرور نیوز، ابراهیم میر رضایی در جلسه هم اندیشی شعب استان مرکزی که با حضور روسای استان، برگزار شد با بیان مطلب فوق گفت: ما باید مردم شناس باشیم و بتوانیم نیازهای مشتری را بشناسیم و با ارائه محصول یا خدمت، بتوانیم آن نیاز را به سرعت و به گونه ای حرفه ای برآورده سازیم.

وی در خصوص نحوه ارائه خدمات به مشتریان گفت: کارکنان باید خدمات بانکی را شناسایی کنند، سپس آن را به مشتری ارائه دهند و پس از هر اقدامی در خصوص آن فکر کنند، پس از تعیین استراتژی، تکنیک هایی را امتحان کنند و نهایتاً با برخورداری از یک ثبات رویه، آن استراتژی را به اجرا گذاشت. 

مدیرکل شعب استان مرکزی افزود: تعدادی از شعب در استان مرکزی در برخی قسمت ها خوب کار کرده اند، لذا شعبی که ضعیف هستند برای اینکه عقب نمانند باید از تجربه شعب موفق استفاده کنند.

مدیرکل شعب استان مرکزی درخصوص ارتباط بین کارکنان و مشتریان تصریح کرد: همیشه باید با مشتری صادق باشیم و سعی کنیم مشکلات شان را در کمترین زمان ممکن در شعب حل و فصل کنیم. 

وی تاکید کرد: تا ما اطمینان به خود، سازمان و محصول نداشته باشیم، موفق نخواهیم شد. همکاران باید از خدمات ارائه شده توسط بانک شناخت داشته باشند تا بتوانند موفق باشند. 

میر رضایی در پایان خاطرنشان کرد: به جهت ارزیابی عملکرد و شناخت نقاط قوت و ضعف شعب، بهتر است بتوانیم در پایان هر ماه جلسات هم اندیشی شعب استان را داشته باشیم تا بتوانیم جایگاه شعب و استان را ارتقا دهیم.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز