خسرو خواجه حسنی مدیر عامل بانک گردشگری اعلام کرد عرضه کارت های اعتباری در تمامی شعب این بانک آغاز شده است.

به گزارش مرورنیوز، خسرو خواجه حسنی اظهار داشت: عرضه این کارتها در سه رده 50 ،30 و 10 میلیون تومانی در شعب بانک گردشگری آغاز شده است.
وی افزود: ارائه این کارت ها بر اساس دستور العمل بانک مرکزی در قالب عقد مرابحه انجام می شود و متقاضیان می توانند با کارت های اعتباری از کلیه پایانه های فروشگاهی اقدام به خرید کالا کنند. این خرید تا 30 روز بدون اخذ کارمزد انجام می شود و بعد از 30 روز صورتحساب به مشتری ارائه شده که بسته به نوع قرارداد با نرخ 18 درصد قابل تقسیط است.
خواجه حسنی تاکید کرد: تفاوت کارت های اعتباری با تسهیلات در این است که استفاده از اعتبار این کارت ها بسته به نیاز مشتری صورت گرفته و تا 30 روز بدون کارمزد انجام می شود و همچنین تفاوت دیگر آن در سهولت استفاده و رفع بروکراسی عنوان می شود.
مدیر عامل بانک گردشگری خاطر نشان کرد: استفاده از کارت های اعتباری باعث رونق در خرید و فروش شده و از طریق ایجاد رقابت میان تولیدکنندگان شرایط بهبود کیفی محصولات داخلی را نیز به بار می‌آورد.همچنین با استفاده از این نوع کارت می توان به بهبود فضای کسب و کار و رفع رکود اقتصادی موجود امیدوار بود.
خواجه حسنی در خاتمه ضمن تشکر از مدیران بانک مرکزی یادآور شد: ارائه کارت های اعتباری تصمیم درستی از سوی مسوولان بانک مرکزی است که باعث رونق اقتصادی و رفع رکود موجود در فضای کسب و کار خواهد شد.

 

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز