با صدور بیش‌از 12هزار فقره کارت اعتباری بانک آینده پیشتاز در اجرای طرح کارت اعتباری جدید شد.

به گزارش مرورنیوز، در نخستین روز رسمی آغاز این طرح، تعداد 12,412 فقره کارت اعتباری جدید صادر و به مشتریان تحویل نماید. این کارت­ ها، با توجه به اقدامات فشرده انجام شده در حوزه‌ های: زیرساختی، نرم ‌افزاری، فرآیندی و هماهنگی نیروی انسانی و پس از اعتبارسنجی و عقد قرارداد با مشتریان، ثبت در سامانه اعتبارسنجی بانک مرکزی، بانک آینده، پیشتاز در اجرای طرح کارت اعتباری جدید شد (مکنا)؛ در مبالغ 100 میلیون ریالی (برنزی)، 300 میلیون ریالی (نقره‌ای) و 500 میلیون ریالی (طلایی)، برای متقاضیان صادر شده است.

در مراسمی که در روز پنج­شنبه اول مهرماه (هم ­زمان با آغاز رسمی طرح کارت اعتباری جدید در سراسر کشور)؛ در محل ساختمان مرکزی بانک آینده با حضور تعدادی از مشتریان انفرادی و نمایندگان مشتریان گروهی و جمعی از مدیران بانک برگزار گردید؛ تعداد12,412کارت اعتباری به این مشتریان تحویل داده شد.

علاوه بر تهران، مشتریانی از استان ­ها و نقاط مختلف کشور نظیر: خوزستان، فارس و خراسان نیز در مراسم مذکور حضور داشتند و کارت­ های اعتباری خود را دریافت نمودند. بانک آینده با ادامه صدور کارت اعتباری در شش ماهه دوم سال 1395، امیدوار است؛ در سال "اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل"، موفق شود؛ گامی مؤثر و مهم در جهت تقویت توان مالی بخشی از جامعه و تحریک تقاضا برای بخش ­های مختلف اقتصاد کشور بردارد.

 

 

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز