نمایشگاه کتاب استانی همدان با ارائه 5700 بن کارت خرید کتاب از سوی بانک شهر آغاز به کار کرد.

به گزارش مرور نیوز، مهدی اکرمی مسئول دبیرخانه اجرایی نمایشگاه‌های کتاب این بانک با بیان این مطلب گفت: در ادامه برگزاری نمایشگاه‌های کتاب استانی با عاملیت بانک شهر، این نمایشگاه از هشتم تا سیزدهم آبان ماه در همدان برگزار می‌شود.

وی افزود: در این نمایشگاه بن کارت‌های 50 و 100 هزار تومانی به ترتیب برای مقاطع‌ تا لیسانس و لیسانس به بالا پیش بینی شده است و کل یارانه وزارت ارشاد در این نمایشگاه 4 میلیارد ریال است.

اکرمی با اشاره به حضور 400 ناشر داخلی در این نمایشگاه خاطر نشان کرد: این نمایشگاه، در فضایی وسیع و با حضور 400 ناشر داخلی برگزار و55 هزار عنوان کتاب در آن به نمایش گذاشته شده است.

وی افزود: چنانچه بازدیدکنندگان در سایت وزارت ارشاد ثبت نام کرده باشند در نمایشگاه، فقط با ارائه کد پیگیری خود می‌توانند خرید کنند و اگر ثبت نام نکرده باشند با حضور در نمایشگاه و پرداخت 80 درصد مبلغ سهمیه خود می‌توانند بن کارت خرید را دریافت کنند.

اکرمی در ادامه با اشاره به تجهیزات بانک شهر در این نمایشگاه اظهار کرد: علاوه بر دستگاه کارتخوان که به غرفه داران ارائه شده، یک دستگاه شهرنت مجهز به خوددریافت، خودپرداز، خودبانک و وب کیوسک از سوی بانک شهر در این نمایشگاه پیش بینی و دستگاه خودپرداز نیز در داخل نمایشگاه نصب شده است.

به گفته مسئول دبیرخانه اجرایی نمایشگاه‌های کتاب بانک شهر، همه مدیران بازدیدکننده از نمایشگاه‌های کتاب استانی سراسر کشور، بر موفقیت این بانک در برگزاری این نمایشگاه‌ها اذعان داشتند و خدمات انجام شده را موجب ارتقای سطح کمی و کیفی نمایشگاه کتاب در همه استان‌ها می‌دانند.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز