به منظور دسترسی بیشتر مشتریان به خدمات بانکی، شعبه های جدید بانک پارسیان در اراک و قزوین گشایش یافت.

به گزارش مرور نیوز، شعبه شهید بهشتی اراک و شعبه شهید بابایی قزوین با کسب مجوز فاز بانک مرکزی طی مراسمی با حضور مسوولین استانی و مدیران بانک، بازرگانان و کسبه منطقه و مشتریان به بهره برداری رسید. 
مسوول حوزه بانک پارسیان در استان همدان، با اشاره به خدمات ارایه شده در شعب بانک پارسیان در منطقه گفت : تنوع محصولات و ارایه انواع خدمات ریالی، ارائه انواع خدمات بانکداری الکترونیک مانند خدمات بانکداری مجازی، پرداخت همراه مبتنی بر USSD، پیامک بانک، پرداخت های اینترنتی، سامانه پرداخت همراه، تلفن‌بانک، ارائه انواع  خدمات ارزی، ارائه انواع خدمات بیمه‌ای به سپرده‌گذاران به هزینه بانک مانند بیمه هزینه های بیمارستانی ناشی از حادثه، بیمه های حادثه در طول شبانه روز، بیمه آتش سوزی ساختمان مسکونی، بیمه هزینه های بستری شدن در بیمارستان و اعمال جراحی تا سقف معین، بیمه تکمیلی عمر (غیر از حادثه) و تخفیف در بیمه بدنه اتومبیل از جمله خدماتی است که در بانک پارسیان ارائه می‌شود.

وی یادآور شد: پارسیان همواره در تلاش است با بهره‌گیری از تجربه و تخصص بانکداری، بهترین‌های این حوزه را به هم‌میهنان گرامی ارائه کند. 
شعبه شهید بابایی قزوین، در خیابان شهید بابایی، نبش کوچه 6 نصرت و شعبه شهید بهشتی اراک در خیابان شهید بهشتی، چهار راه هلال احمر، نبش خیابان عدالت واقع است.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز