نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی گفت: تلاشگران ذوب آهن هیچگاه در مقابل تحریم ها و محرومیت ها تسلیم نشدند و با خلاقیت و پشتکار موجب رونق تولید و توسعه در این شرکت هستند.

به گزارش مرور نیوز، حجت الاسلام والمسلمین احمد سالک نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی روز سه شنبه بیستم شهریور ماه ضمن حضور در ذوب آهن اصفهان با مدیر عامل شرکت دیدار و از بخش تولیدات کک و مواد شیمیایی بازدید کرد. نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی در دیدار با مهندس یزدی زاده ضمن آگاهی از شرایط تامین مواد اولیه ، تولید و فروش محصولات ذوب آهن در خصوص حل مشکلات این شرکت و سایر صنایع فولادی مستقر در استان اصفهانرایزنی و تبادل نظر نمود .

وی در حاشیه بازدید از تولیدات کک و مواد شیمیایی با حضور در جمع تلاشگران این بخش به تجربه خودکفایی صنعتی در دوران تحریم ها پرداخت و افزود : عدم حضور کارشناسان خارجی در ذوب آهن نشانه اتکا این مجتمع صنعتی به نیروهای داخلی است. نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی نقش نیروهای داخلی به ویژه نیروهای بسیجی را در تحقق اهداف اقتصاد مقاومتی مهم دانست و افزود: هروقت و هر کجا به توان و تخصص نیروهای داخلی اعتماد کردیم پیشرفت امور را شاهد بودیم .

حجت الاسلام والمسلمین سالک ذوب آهن را نماد صنعت ایران خواند و اظهار داشت : تلاشگران ذوب آهن هیچگاه در مقابل تحریم ها و محرومیت ها  تسلیم نشدند و با خلاقیت و پشتکار موجب رونق تولید و توسعه در این شرکت هستند.وی یاد و خاطره شهدای ذوب آهن را گرامی داشت و گفت : این شرکت دین خود را به جبهه و جنگ ادا نمود .

نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه دشمن درصدد است حلقه محاصره را تنگ تر کند گفت: با پرهیز از خود تحریمی داخلی باید برای شکوفایی استعدادها و بروز خلاقیت ها فضای مناسبی را فراهم آوریم تا اهداف انقلاب و نظام تحقق یابد .شایان ذکر است در این بازدید علیرضا امیری مدیر روابط عمومی و مهندس رضوانیان مدیر تولیدات کک و مواد شیمیایی در خصوص اهداف، برنامه ها و دستاوردهای شرکت توضیحاتی را ارائه نمودند.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز