مراسم افتتاحیه بیست و سومین جشنواره ورزشی کارکنان بانک ملی ایران با حضور برات کریمی عضو هیات مدیره، حسین بارانی سرپرست معاونت منابع انسانی، مهرزاد ذاکری مدیر امور طرح و برنامه و جمعی از مسئولان بانک ملی ایران در مرکز آموزشی و رفاهی بابلسر آغاز شد.

به گزارش مرورنیوز، کریمی با اشاره به اینکه امر به ورزش، امر به معروف است گفت : ورزش باعث ایجاد نشاط و خوش خلقی و در نهایت سبب ارتقای روحیه خدمت می گردد، بنابراین مدیران و مسوولان نیز به دنبال ترویج ورزش در کل بانک ملی ایران هستند . 
عضو هیات مدیره، داشتن رقابت سالم در ورزش را زمینه ساز رقابت صادقانه در ارائه خدمت به مردم دانست و ابراز داشت: بانک ملی ایران یک موسسه دولتی و مردمی است و همه کارکنان باید یکدل و یکصدا در جهت تکریم مشتریان و ارائه خدمت مطلوب به آنها قدم بردارند. 
سرپرست معاونت منابع انسانی نیز با گرامیداشت یاد و خاطره پهلوانان و پیشکسوتان ورزشی بانک ملی ایران ابراز داشت: ورزش ذاتاً یک کار گروهی است و این کار گروهی ، همدلی، مودت و یکپارچگی را به ارمغان می آورد . 
وی گفت: کارکنان با ورزش نه تنها سلامتی را کسب می کنند، بلکه شادابی، طراوت، دوستی و صمیمیت را در زندگی و محل کار خود گسترش می‌دهند که همین امر باعث رشد و ارتقای بیشتر سازمان خواهد شد. 
لازم به ذکر است این جشنواره ورزشی با شرکت 900 همکار ورزشکار از 31 استان کشور در 6 رشته ورزشی فوتسال، والیبال، تنیس روی میز، شطرنج، شنا و دوومیدانی به مدت یک هفته برگزار می شود. 
اهدای لوح تقدیر به تعدادی از ورزشکاران و مدال آوران ملی مرحله پایانی مراسم افتتاحیه بود.

 

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز