به دنبال یورش گسترده نظامیان صهیونیست به فلسطینیان در کرانه باختری درگیری شدیدی میان آنها اتفاق افتاد و صهیونیست‌ها از گلوله و گاز اشک‌آور علیه فلسطینیان استفاده کردند.

به گزارش مرور نیوز به نقل از فلسطین الیوم، نظامیان صهیونیست همچنان به اقدامات خصمانه خود علیه فلسطینیان در اراضی اشغالی ادامه می‌دهند. نظامیان صهیونیست به صورت گسترده به مناطقی از کرانه باختری یورش بردند.

بر اساس این گزارش، به دنبال یورش گسترده نظامیان صهیونیست به فلسطینیان در کرانه باختری درگیری شدیدی میان آنها اتفاق افتاد. صهیونیست‌ها از گلوله و گاز اشک‌آور علیه فلسطینیان استفاده کردند.

نظامیان صهیونیست در جریان درگیری مذکور شماری از شهروندان فلسطینی را بازداشت کردند. چندی پیش نیز نهادهای حقوق بشری اعلام کردند که نظامیان صهیونیست طی ماه گذشته میلادی (فوریه) ۱۳۴ شهروند فلسطینی را در اراضی اشغالی بازداشت کردند. بازداشت این فلسطینیان بدون تفهیم اتهام از سوی صهیونیست‌ها صورت گرفت.

در همین حال، روز گذشته هم صهیونیست‌ها به روی صیادان فلسطینی در دریای خانیونس در جنوب نوارغزه آتش گشودند. رسانه‌های فلسطینی اعلام کردند که به دنبال این حادثه ۳ صیاد فلسطینی به شهادت رسیدند.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز