بر اثر حمله گروهی از تروریست‌ها به پاسگاه مرزبانی در منطقه «مارگت» در ایالت بلوچستان ۳ مرزبان پاکستانی کشته و یک تن دیگر زخمی شد.

به گزارش مرور نیوز به نقل از اکسپرس نیوز، روابط عمومی ارتش پاکستان اعلام کرد ۸ مرزبان پاکستانی در پی حملات تروریستی جداگانه در ایالت بلوچستان کشته و زخمی شدند.

به گفته منابع خبری، بر اثر حمله گروهی از تروریست‌ها به پاسگاه مرزبانی در منطقه «مارگت» در ایالت بلوچستان ۳ مرزبان پاکستانی کشته و یک تن دیگر زخمی شد.

منابع خبری افزودند: هنوز هیچ گروهی مسئولیت این حملات را برعهده نگرفته و نیرو‌های امنیتی تحقیقات گسترده در این باره را آغاز کرده اند.

به گفته ارتش پاکستان بعد از ظهر روز گذشته (یک‌شنبه) همچنین یک تیم گشت زنی مرزبانی در مناطق مرزی ایران و پاکستان توسط تروریست‌ها مورد حمله قرار گرفت.

بر اساس این گزارش در این حمله نیز ۴ مرزبان پاکستانی در جریان تبادل آتش با عوامل مهاجم به شدت زخمی شدند.

شیخ رشید احمد، وزیر کشور فدرال، حمله به مرزبانان در کویته و تربت را محکوم کرد و گفت: حمله به سمت نیرو‌های امنیت داخلی، بدترین شکل تروریسم است.

او اعلام کرد اینگونه اقدامات ناجوانمردانه تروریستی نمی‌تواند روحیه سازمان‌های اجرای قانون برای تامین امنیت و پیشبرد اهداف توسعه ایالت بلوچستان را تضعیف کند.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز