امارت گروه تروریستی تکفیری داعش در الرقه سوریه، « جمال الرمیض الفارس» معروف به « الشیشانی» را به عنوان سرکرده جدید داعش در اردوگاه آوارگان فلسطینی «عین الحلوه» در شهر صیدا در جنوب لبنان تعیین کرد.

به گزارش مرورنیوز، روزنامه لبنانی السفیر روز پنجشنبه نوشت که « ابوخالد العراقی » مسئول عملیات خارجی گروه تروریستی تکفیری داعش در الرقه، این تصمیم را بعداز بازداشت تروریست تکفیری « عماد یاسین» سرکرده قبلی داعش در اردوگاه عین الحلوه توسط کوماندوهای ارتش لبنان اتخاذ کرده است.
السفیر افزود: ماموریت « الشیشانی» که دارای تابعیت فلسطینی است، گرفتن انتقام بازداشت عماد یاسین با ادامه برنامه های او به ویژه افزایش عملیات تروریستی در لبنان است.
این روزنامه لبنانی تاکید کرد: فروپاشی عماد یاسین در مقابل بازجویان ارتش لبنان ضربه روحی سختی به تروریست های تکفیری وارد کرده و به همین دلیل از الشیشانی خواسته شده تا با اقدامات خشن و تند ، دشمن ( لبنانی ها) را در موضع دفاع قرار دهد.
السفیر با تاکید به ضرورت افزایش درجه آماده باش نیروهای ارتش و امنیتی لبنان، خاطرنشان کرد: الشیشانی مکلف شده تا عملیات انتقامی را علیه ارتش و دستگاه های امنیتی لبنان در سراسر لبنان به ویژه اطراف اردوگاه عین الحلوه بسرعت اجرا کند. 
این روزنامه لبنانی تصریح کرد: موسسه های امنیتی لبنان از گروه های فلسطینی مستقر در اردوگاه عین الحلوه خواسته اند تا تمام تلاش خود را برای جلوگیری از اقدامات تروریستی الشیشانی بکار گیرند تا امنیت و ثبات در اردوگاه و اطراف آن پایدار بماند.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز