پایگاه خبری مرآة البحرین از منامه گزارش داد رژیم آل خلیفه امروز جمعه برای دوازدهمین هفته، مانع برگزاری نمازجمعه در منطقه الدراز بحرین شد.

به گزارش مرورنیوز به نقل از این پایگاه خبری، نیروهای رژیم آل خلیفه مانع از ورود شیعیان بحرین به منطقه الدراز محل اقامت شیخ عیسی قاسم و اقامه نماز جمعه در این منطقه شدند.

رژیم آل خلیفه از دو ماه و نیم قبل تاکنون مانع برگزاری نماز جمعه شیعیان در منطقه الدراز و ورود نمازگزاران به این منطقه شده است. 
به گزارش مرآة البحرین، صدها نفر از نمازگزاران پس از اقامه نماز در مسجد امام صادق (ع) بحرین با برگزاری تظاهراتی اقدام نیروهای آل خلیفه در جلوگیری از برگزاری نماز جمعه در منطقه الدراز را محکوم کردند و خواستار توقف سیاست های تبعیض آمیز رژیم آل خلیفه علیه شیعیان بحرین شدند.
مردم بحرین پس از گذشت 100 روز از محاصره ظالمانه شهرک الدراز محل اقامت شیخ عیسی قاسم با تجمع در اطراف منزل وی، خواستار پایان دادن به این امر از سوی رژیم آل خلیفه شدند. 
دهها شهروند بحرینی و عالم دینی شیعه، پس از اعتراض به سلب تابعیت شیخ عیسی قاسم از سوی عوامل آل خلیفه به بهانه تجمع غیر قانونی دستگیر و زندانی شدند. 
در روزهای گذشته نیز با آغاز ایام محرم، نیروهای دولتی بحرین پارچه نویسی ها و پرچم های سیاه عاشورا را از مناطق مختلف کشور جمع آوری واقدام به تخریب آن کردند. 
بحرین از 14 فوریه سال 2011 (23 بهمن 1390)، شاهد اعتراضات مردمی علیه رژیم آل خلیفه است. مردم بحرین خواستار اصلاحات، برخورداری از آزادی، عدالت و روی کار آمدن حکومت منتخب در کشور خود هستند.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز