سرویس بین الملل- کارشناس امور غرب آسیا گفت: سران وهابی سعودی عصر دیروز با بمباران مجلس ختمی در صنعا بیش از 700 تن شهید و زخمی کرده اند و قطعا انقلابیون یمن این جنایت را بی پاسخ نخواهند گذاشت.

سعید میرحسینی در گفت وگو با خبرنگار سرویس بین الملل مرور نیوز با اعلام این مطلب افزود: جنایت عصر دیروز شنبه سعودی ها بر اساس آخرین آمار های اعلام شده بیش از 700 شهید و زخمی برجا گذاشته است که البته باید یاد آوری کنم که این کشتار در سالگرد جنایت سعودی در سنبان استان ذمار بوقوع پیوسته است.
وی افزود: جنگنده های سعودی در آن جنایت نیز با حمله به یک کاروان عروسی بیش از 150 بیگناه را به شهادت رساندند و ده ها تن دیگر زخمی کردند. سعودی ها همواره بدون توجه به مقررات و کنوانسیون های بین المللی در باره جنگ مناطق مسکونی، بیمارستان ها و زیرساخت های یمن را طی نزدیک به دو سال گذشته هدف بمباران قرار داده اند و تاکنون هزاران تن را شهید و بیش از یک میلیون تن را آواره کرده اند.
میرحسینی در پاسخ به این سوال که پاسخ انقلابیون به این جنایات وهابیون سعودی چه خواهد بود گفت: انقلابیون و یگان های ارتش یمن همواره طی ماه های اخیر با توجه به رعایت اصول و مقررات جنگ مراکز و تاسیسات و مراکز تجمع مزدوران سعودی را هدف موشک های بالستیک خود قرار داده اند و خوشبختانه ضربات سنگینی را نیز بر سعودی وارد کرده اند اما سران وهابی بدانند که صبر مردم جنگ زده یمن و انقلابیون در بازدارندگی نیز حدی دارد و امکان اینکه برای مقابله به مثل جدی تر اهداف دیگری در خاک عربستان هدف موشک های دور برد یگان های موشکی یمن قرار گیرند که در آنصورت کشتی های جنگی عربستان نیز قادر به تردد در آب های خلیج فارس نیز نخواهند بود.

 

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز