سه نفر از اعضای یک گروه شبه نظامی در منطقه کانزاس آمریکا به طراحی برای بمب گذاری متهم شدند.

به گزارش مرورنیوز، سه نفر از اعضای یک گروه شبه نظامی در منطقه کانزاس آمریکا روز جمعه به اتهام تلاش برای منفجر  کردن یک مجتمع آپارتمانی محل سکونت مهاجران سومالیایی در شهر گرندسیتی این منطقه بازداشت شدند.
بازرسان این پرونده اعلام  کردند طراحان  این بمب گذاری قصد داشتند در روز بعد از برگزاری انتخابات ریاست جمهوری  آمریکا این  مجتمع مسکونی مهاجران سومالیایی را منفجر کنند.
تام بیل دادستان آمریکا در منطقه کانزاس گفت: بازداشت این  متهمان بعد از هشت ماه بررسی های گسترده ماموران اف بی آی و نفوذ به درون این گروه خشن انجام شد.
هویت سه متهم بازداشت شده در منطقه کانزاس آمریکا کورتیس واینه آلن چهل و نه ساله، پاتریک ایگون استین چهل و هفت ساله و گاوین واینه رایت چهل و نه ساله اعلام شده و گفته شده است این افراد قصد داشته اند سلاح های کشتار جمعی هم استفاده کنند.
اولین جلسه دادگاه این افراد قرار است روز دوشنبه برگزار شود. 
این افراد اعضای یک گروه شبه نظامی کوچک  هستند که خودشان را صلیبیون  می نامند و اعضای این گروه شهروندان آمریکا هستند و دیدگاه های ضد دولتی، ضد مهاجران و ضد مسلمانان دارند. 
در دادخواستی که ضد این  گروه تنظیم شد، گفته شده است که اعضای این گروه به علت انزجار از مسلمانان، قصد داشتند مهاجران سومالیایی تبار را هدف قرار دهند. آنها قصد داشته اند با این اقدام دیگر گروه های شبه نظامی را هم به انجام چنین  اقداماتی تشویق کنند. در صورتی که اتهامات ضد افراد بازداشت شده در کانزاس تایید شود حکم حبس ابد بدون بخشش برای آنها صادر خواهد شد.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز