سه تک تیرانداز تروریست که توسط رزمندگان مقاومت اسلامی نُجَباء به اسارت گرفته شده اند در اعترافات خود از کمک های بی دریغ دولت ترکیه به تروریست ها پرده برداشتند.

به گزارش مرورنیوز به نقل از دفتر مقاومت اسلامی نُجَباء در ایران، رزمندگان نجباء هفته گذشته در عملیاتی با عنوان «محرم» پس از پیشروی در جنوب حلب در شمال سوریه، وارد منطقه«الشیخ سعید» شدند و توانستند سه تروریست تک تیر انداز گروه تروریستی النصرة را که در ساختمان های متروکه و تخریب شده مخفی شده بودند، به اسارت خود درآورند.
بر اساس این گزارش، در میان سه اسیر جبهة النصرة دو برادر به نام های «حسین علقوم محمد» و «حسن علقوم محمد» حضور داشتند که در بازجویی ها به کمک های بی دریغ دولت ترکیه به گروه تروریستی النصره اعتراف کردند.
این دو برادر اعتراف کردند که تروریست ها در غالب مجموعه های 100 نفره برای آموزش نظامی (با اسلحه های کلاشینکف، دوشکا و...) با هماهنگی ارتش ترکیه به شهر 'غازی عنتاب' اعزام می شوند.
این تروریست های تک تیرانداز همچنین اعلام کردند که در زمان دوره های آموزشی که 15 تا 50 روز به طول می انجامید، علاوه بر دریافت حقوق ماهانه، پس از هر دوره بصورت متغیر بین 25 هزار الی 50 هزار لیره سوریه نیز از دولت آنکارا پاداش دریافت می کردند.
پیش تر نیز هشت تروریست دیگر جبهة النصرة توسط مقاومت اسلامی نُجَباء در حومه حلب دستگیر شده بودند.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز