اشغالگران رژیم صهیونیستی صبح امروز (چهارشنبه) در شهرک سلوان یک ساختمان مسکونی فلسطینیان را در جنوب مسجد الاقصی ویران کردند که در اثر آن 30 فلسطینی آواره شدند.

به گزارش مرور نیوز، خبرگزاری فلسطینی معا گزارش داد، نظامیان رژیم صهیونیستی با ادعای آن که این ساختمان غیرقانونی ساخته شده، اقدام به خراب کردن آن کردند.
به گزارش معا، گروهی متشکل از شهرک نشینان و نیروهای مسلح رژیم صهیونیستی در ساعات اولیه صبح امروز (چهارشنبه) به شهرک سلوان یورش برده و منطقه را به طور کامل محاصره کردند و همزمان به ساختمان چند خانواده فلسطینی با ادعای نبود مجوز ساخت یورش برده، آن را منهدم کردند.
عیسی جعافره مالک این ساختمان گفت که نیروهای رژیم صهیونیستی پس از خارج کردن ساکنان این ساختمان آن را با بلدوزر ویران کردند.
وی افزود: روز قبل نیز یک افسر رژیم صهیونیستی با ورود به این ساختمان به من گفت که خانه اش با دستور دادگاه خراب خواهد شد.
جعافره ادامه داد: ساختمان مسکونی اش را 17 سال پیش ساخته و 9 سال پیش درخواست مجوز از شهرداری کرده ولی شهرداری فلسطین اشغالی با این اقدام مخالفت کرده است.
این شهروند فلسطینی گفت که این ساختمان دو طبقه دارای 4 آپارتمان بوده است و وی به همراه مادر و برادران و خانواده شان در این مکان زندگی می کردند.
وی تاکید کرد که تعداد زیادی از ساکنان این ساختمان 30 نفر کودک بودند و اکنون بدون سرپناه مانده اند.
رژیم صهیونیستی به منظور توسعه شهرک های صهیونیستی و اشغال بیشتر زمین های فلسطینیان همواره با بهانه های مختلف زمین های کشاورزی، مناطق مسکونی و خانه های فلسطینیان را مصادره کرده و در تملک خود قرار می دهد و به فلسطینیان برای ساخت خانه در زمین های خود نیز به هیچ وجه مجوز نمی دهد.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز