رئیس جمهور سوریه بر ضرورت حمایت از خانواده های شهدا و مجروحان که برای حفظ خاک سوریه فداکاری کرده اند تاکید کرد.

به گزارش گروه بین الملل مرور نیوز به نقل از العهد، بشار اسد رئیس جمهور سوریه در حضور استانداران این کشور گفت نقش استانداران نباید به نمایندگی دولت در استان منحصر شود زیرا نقش آنان بسیار مهمتر است و شهروندان باید احساس کنند استانداران نمایندگان آنان در دولت هستند.

بشار اسد در این دیدار که نخست وزیر و وزیر ادارات محلی نیز حضور داشتند افزود چنین نقشی، فرصت همکاری بیشتری را بین استانداران، مردم و کمیته های محلی ایجاد می کند.
رئیس جمهور سوریه بر اهمیت مشارکت استانداران و سازمان های اداری محلی در رشد و توسعه استانها تاکید کرد و گفت سازمانهای محلی بهتر می توانند برای هر منطقه برنامه ریزی مناسب انجام دهند به ویژه برای بازسازی شهرهایی که در درگیری ها آسب دیده اند.

اسد بر لزوم رعایت عدالت بین شهرها و حومه شهرها، هم از نظر رشد و توسعه و هم از نظر خدمات عمومی تاکید کرد.

رئیس جمهور سوریه بر رعایت قوانین و ضوابط و دوری از رابطه گری تاکید کرد و گفت دستگاه های نظارتی باید با گشت های ویژه به شناسایی افراد فاسد و محاکمه آنان کمک کنند. وی همچنین بر ضرورت حمایت از خانواده های شهدا و مجروحان که برای حفظ خاک سوریه فداکاری کرده اند تاکید کرد. بشار اسد گفت ما همچنان به مبارزه با تروریسم ادامه می دهیم و در عین حال تلاش می کنیم خدمات عمومی را برای مردم فراهم کنیم.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز