نیویورک تایمز نوشته است: در حالی که گروهی از حامیان ترامپ گفته اند که در صورت پیروزی کلینتون نتایج انتخابات را با صلح و آرامش خواهند پذیرفت شمار زیادی از آنها تهدید کرده اند که این پیروزی به بروزدرگیری و انقلاب در کشورشان منتهی خواهد شد.

به گزارش مرور نیوز، نشریه نیویورک تایمز روز پنجشنبه در مقاله ای با اشاره به این که هنوز گروه کثیری از حامیان ترامپ در محل کمپین های انتخاباتی او به انتظار صف می کشند تا حمایت خود را نشان بدهند، نوشته است که در عین حال بسیاری از این حامیان در این وحشت بسر می برند که اگر نامزد مورد حمایتشان ببازد چه خواهد شد.

نیویورک تایمز در ادامه نوشته است که شمار زیادی از این حامیان نگران هستند که با پیروزی کلینتون آن ها و سرنوشتشان به فراموشی سپرده شود و شمار دیگری معتقدند که این پیروزی به درگیری های خشونت آمیزی در کشور منجر خواهد شد.
این نشریه از زبان یکی از حامیان جدی ترامپ نوشته است که پیروزی کلینتون از طریق تقلب در انتخابات به جنگ های انقلابی در این کشور منجر خواهد شد و در چنین صورتی مردم هر کاری که بتوانند خواهند کرد تا او را که به گفته آن ها شایستگی این مقام را ندارد، از کاخ سفید بیرون بیاندازند.

 

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز