نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی در پاسخ به این سؤال که آیا رژیم صهیونیستی آماده جنگ با ایران است گفت: هیچ‌ کسی به دنبال چنین رویدادی نیست. ایران، طرفی است که در حال تغییر قواعد بازی در منطقه است.

به گزارش مرور نیوز، نخست وزیر رژیم صهیونیستی در مصاحبه با شبکه خبری سی ان ان به بیان توضیحاتی درباره رویکرد این رژیم در قبال ایران پرداخت.

«بنیامین نتانیاهو» نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی امروز سه‌شنبه و تنها یک روز پس از سیرک نمایشی شب گذشته اش علیه ایران در مصاحبه با شبکه خبری «سی‌اِن‌اِن» گفت: به دنبال جنگ با ایران نیستیم!

نتانیاهو در پاسخ به این سؤال که آیا رژیم صهیونیستی آماده جنگ با ایران است گفت: هیچ‌ کسی به دنبال چنین رویدادی نیست. ایران، طرفی است که در حال تغییر قواعد بازی در منطقه است.

نتانیاهو

در همین رابطه، «عمیر پرتز» وزیر جنگ پیشین رژیم اشغالگر قدس ساعاتی پیش اذعان کرد که تل‌آویو برای جنگی جدید در جبهه شمالی آمادگی ندارد.

وزیر جنگ پیشین رژیم اشغالگر قدس ادامه داد: مشکل اصلی ما این است که ایران تلاش می‌ کند در خاک سوریه تهدید آفرینی کند؛ اما اگر درگیری با ایران روی دهد، مناطق شمالی اسرائیل آمادگی مقابله با آن را ندارد.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز