لیبرمن در ادامه تهدیداتش علیه محور مقاومت، دمشق را تهدید کرد که در صورت استفاده از سامانه موشکی «اس ۳۰۰» علیه جنگنده های صهیونیست، تل آویو این سامانه را هدف قرار می دهد.

به گزارش مرور نیوز به نقل از النشره، «آویگدور لیبرمن» وزیر جنگ رژیم صهیونیستی که چند روزی است عنان سخن از کف داده و گاه و بی گاه به تهدید محور مقاومت مبادرت می ورزد، برای چندمین بار سوریه را تهدید به حمله نظامی کرد.

بر اساس این گزارش، وی برای این تهدید نظامی خود که برخلاف نص صریح قوانین بین المللی و منشور سازمان ملل متحد صورت گرفته، سامانه های دفاع موشکی «اس ۳۰۰» را که قرار است توسط روسیه به سوریه واگذار شود، بهانه کرده است.

لیبرمن در این خصوص تهدید کرد که در صورت استفاده از سامانه موشکی «اس ۳۰۰» علیه جنگنده های صهیونیست، تل آویو این سامانه را هدف قرار می دهد.

آویگدور لیبرمن

وی مدعی شد: طرف اسرائیلی منافع روسیه در سوریه را مد نظر قرار می دهد و متقابلا انتظار دارد که طرف روسی نیز مواضع اسرائیل در سوریه را مورد توجه قرار دهد.

اجازه نخواهیم داد ایران، سوریه را به نقطه ای برای پیشروی به سمت اسرائیل تبدیل کند

لیبرمن همچنین مدعی شد: اجازه نخواهیم داد ایران، سوریه را به نقطه ای برای پیشروی به سمت اسرائیل تبدیل کند. ما مشاهده کردیم که ایران چطور برای هجوم به اسرائیل تلاش کرد! ما این وضعیت را تحمل نمی کنیم.

این مقام صهیونیست مدعی شد: هرگونه تلاش از سوی ایران برای یافتن پایگاه نظامی در سوریه خنثی خواهد شد!

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز