نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی گفت: ما مصمم هستیم تا مانع از تثبیت حضور ایران در سوریه شویم، حتی به‌قیمت تقابل و درگیری. ما خواستار درگیری نیستیم ولی برای هر سناریویی آماده هستیم. ما خواهان تقابل و رویارویی نیستیم ولی اگر لازم به درگیری باشد، این درگیری بهتر است الآن باشد تا بعداً.

به گزارش مرور نیوز به نقل از تایمز اسرائیل، بنیامین نتانیاهو نخست وزیر اسرائیل ضمن اشاره به اهمیت دیدار آتی‌اش با ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه، بار دیگر ادعاهای بی‌پایه و اساس و تکراری خود علیه تهران را تکرار کرده است.

نتانیاهو امروز یکشنبه مدعی شد: گرچه اسرائیل هیچ تمایلی به درگیری نظامی با ایران ندارد، ولی اگر قرار است درگیری اتفاق بیفتد، ترجیح می‌دهم این درگیری الآن باشد نه بعداً.

مصمم هستیم تا مانع از تثبیت حضور ایران در سوریه شویم

نتانیاهو در ادامه ادعا کرد: ما مصمم هستیم تا مانع از تثبیت حضور ایران در سوریه شویم، حتی به‌قیمت تقابل و درگیری. ما خواستار درگیری نیستیم ولی برای هر سناریویی آماده هستیم. ما خواهان تقابل و رویارویی نیستیم ولی اگر لازم به درگیری باشد، این درگیری بهتر است الآن باشد تا بعداً.

نتانیاهو در ادامه گفت: روز چهارشنبه با پوتین در مسکو دیدار خواهم کرد. دیدارهای من با رئیس جمهور روسیه همیشه برای ارتش اسرائیل و همین طور امنیت اسرائیل و همکاری بین ارتش‌های اسرائیل و روسیه مهم بوده ولی این نشست اهمیت خاصی دارد، آن هم با توجه به تلاش‌های ایران برای تثبیت خودش در سوریه. اسرائیل برای دفاع از خودش، آزادی عمل کامل دارد.

نتانیاهو

ایران تسلیحات پیشرفته‌ای را به سوریه منتقل کرده است

نخست وزیر اسرائیل افزود: در ماه‌های اخیر، ایران تسلیحات پیشرفته‌ای را به سوریه منتقل کرده است تا به ما حمله کند، این تسلیحات شامل پهپادهای مسلح و نظامی، موشک‌های زمین به زمین و سامانه‌های ضدهوایی است که جنگنده‌های نیروی هوایی اسرائیل را تهدید می‌کند.

نتانیاهو به‌تازگی مدعی شده است که این رژیم اطلاعات زیادی درباره برنامه هسته‌ای ایران به‌دست آورده است.

نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی مدعی شد که این رژیم بیش از 55 هزار سند سری را از طریق کار اطلاعاتی درباره فعالیت‌های هسته‌ای ایران به‌دست آورده است.

ایران پروژه‌ای سری برای طراحی، تولید و آزمایش کلاهک‌های جنگی هسته‌ای دارد

نتانیاهو در ادامه ادعاهای خود افزود: ایران پروژه‌ای سری برای طراحی، تولید و آزمایش کلاهک‌های جنگی هسته‌ای دارد.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز