با وجود این که ترامپ بر اساس حکم دادگاده حق بلاک کردن مخالفان خود را ندارد، اما همچنان به ادامه این رفتار غیردیپلماتیک اصرار دارد.

به گزارش مرور نیوز، با وجود این که ترامپ بر اساس حکم دادگاده حق بلاک کردن مخالفان خود را ندارد، اما همچنان به ادامه این رفتار غیردیپلماتیک اصرار دارد.

دونالد ترامپ می خواهد هر جور که شده سد راه مخالفان توییتری خود شود. شاید هر مقام ارشد و یا رئیس جمهورهای پیشین آمریکا اگر در شرایط امروز ترامپ قرار داشتند، هرگز وارد این لجبازی عجیب نمی شدند. اما ترامپ همیشه نشان داده با بقیه فرق دارد.

این بار هم کاخ سفید در بیانیه ای درخواست تجدید نظر رای دادگاه را صاد کرده است. مدتی پیش بود که 7 شهروند ایالات متحده نسبت به رفتارهای توییتری ترامپ معترض شده و از او به دادگاه شکایت کرده بودند. در متن اتراض آنان آمده بود که ترامپ به محض مشاهده مخالفان خود آنان را بلاک می کند.

قاضی نیز بر اساس مستندات حکم داده بود که رفتار ترامپ غیرمنطقی بوده و او نباید کاربران را بلاک می کرده. بنابراین او از ادامه این رفتار منع شده است. با این وجود اگر تصور می کنید ترامپ قانع شده سخت در اشتباهید چرا که وزارت دادگستری آمریکا اعلام کرد ممکن است حکم قاضی فدرالی که ترامپ را محدود کرده در دادگاه تجدید نظر لغو شود.

 

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز