یک روزنامه صهیونیستی خبر داد که قرار است رژیم اشغالگر قدس با هدف بررسی اوضاع غزه نشستی برگزار کنند.

به گزارش  مرور نیوز، روزنامه صهیونیستی یدیعوت آحارونوت از نشست کابینه امنیتی رژیم اشغالگر قدس خبر داد و نوشت: یکی از محورهای مورد بررسی در این نشست را پیشنهادهایی دانست که برخی از آنها را نیکلای ملادینوف هماهنگ کننده ویژه سازمان ملل متحد در امور خاورمیانه ارائه کرده است.

این اولین نشست کابینه امنیتی پس از مدت طولانی برای بررسی اوضاع نوار غزه است، نتانیاهو نخست وزیر رژیم صهیونیستی در آلمان مدعی شده بود کابینه رژیم پیشنهادهای مختلفی را برای جلوگیری از فروپاشی اوضاع انسانی نوار غزه بررسی خواهد کرد.

این روزنامه اسرائیلی مدعی شد که باز شدن گذرگاه رفح از ابتدای ماه رمضان به سبب  تلاش‌های اسرائیل و مصر بوده است.

این در حالی است که رژیم صهیونیستی از لحظه آغاز راهپیمایی‌های بازگشت در نوار غزه از 30 مارس گذشته(10 فروردین) اقدامات تجاوزکارانه خود را برای مردم بی‌دفاع این منطقه تشدید کرده که در نتیجه آن بیش از 120 نفر از ساکنان غزه که به صورت مسالمت‌آمیز در این راهپیمایی‌ها شرکت کرده‌‌اند، به ضرب گلوله اشغالگران قدس شهید و هزاران نفر دیگر زخمی شده‌اند.

 ارتش رژیم اشغالگر قدس از آغاز رزمایش‌های نظامی گسترده در ارتفاعات جولان اشغالی خبر داد. سخنگوی ارتش رژیم صهیونیستی گفته است که رزمایش نظامی غافلگیرکننده و گسترده‌ای در بلندی‌های جولان آغاز شده که انتظار می‌رود چند روز ادامه یابد.

این سخنگو هدف از برگزاری این رزمایش را حفظ آمادگی نظامیان صهیونیست اعلام کرده است. مقامات محلی در ایالت والنسیای اسپانیا از قطع روابط خود با رژیم صهیونیستی به سبب سیاست‌های نژادپرستانه این رژیم خبر دادند.  رهبر سومین حزب اسپانیا تاکید کرد اسرائیل رژیمی نامشروع است و ما روابط خود را با طور کامل با آن قطع می‌کنیم.

 

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز