سفیر جدید روسیه به نخست وزیر ارمنستان اطمینان داد که همه تلاش خود را برای بخشیدن انگیزه جدید به مشارکت مسکو و ایروان به کار خواهد گرفت.

به گزارش مرور نیوز، به نقل از خبرگزاری «اینترفکس»،  نیکول پاشینیان نخست وزیر ارمنستان در دیدار با سفیر جدید فدراسیون روسیه در ایروان بر همکاری بیشتر و روابط دوستانه تاکید کردند.

همچنین پاشینیان اعلام کرد که روابط دوستانه و متحدانه بین دو کشور مرحله تازه‌ای را آغاز کرده و ایروان امیدوار است مشارکت با مسکو در تمامی عرصه‌ها توسعه پیدا کند.

طبق اطلاعات دفتر مطبوعاتی دولت ارمنستان، پاشینیان در این دیدار بر اهمیت همکاری‌های موثر دو کشور در چهارچوب اتحاد اقتصادی اورآسیایی و سازمان پیمان امنیت جمعی با هدف حل و فصل مسائل و افزایش موثر واقع شدن اقدامات همگرا در چارچوب این سازمان‌ها تاکید و ابراز اطمینان کرد که در نتیجه فعالیت سفیر جدید روسیه، روابط دو کشور به توسعه و تقویت خود ادامه خواهد داد.

سفیر جدید روسیه نیز به نخست وزیر ارمنستان اطمینان داد که همه تلاش خود را برای بخشیدن انگیزه جدید به مشارکت مسکو و ایروان به کار خواهد گرفت.

لازم به یادآوری است که نخست وزیر ارمنستان هفته آینده به منظور تماشای برخی مسابقات فوتبال جام جهانی 2018 به مسکو سفر کرده و در جریان این سفر با "ولادیمیر پوتین" رئیس جمهوری روسیه نیز ملاقات و گفت‌وگو خواهد داشت.

 

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز