گروه رسانه ای الاعلام‌الحربی وابسته به حزب الله لبنان در کانال تلگرامی خود خبر از بسته شدن صفحات توئیتر و فیسبوک شان توسط صاحبان این دو شبکه مجازی دادند.

 به گزارش مرور نیوز، فیسبوک و توئیتر امروز شنبه صفحات گروه رسانه‌ای «الاعلام‌الحربی» وابسته به حزب الله لبنان را بستند. نکته جالب توجه این است که این شرکت ها بدون اعلام هشدار قبلی اقدام به بستن صفحات این گروه رسانه ای کردند.

این گروه رسانه‌ای در کانال تلگرامی خود اعلام کرد: پس از نقش مهمی که رسانه‌های مرکزی نظامی در جبهه‌های مختلف ایفا کردند، صفحات ما در فیسبوک و توییتر بدون هشدار قبلی بسته شد، این اقدام در راستای مقابله با رسانه‌های مقاومت انجام می‌شود.

فیسبوک و توییتر تا کنون واکنشی به این موضوع نداشته‌اند.

رسانه‌های صهیونیستی از این اقدام فیسبوک و توییتر ابراز خوشحالی کردند و آن را تبریک گفتند؛ کانال 10 این رژیم به نقل از «گلعاد آردان» وزیر امور داخلی رژیم صهیونیستی نوشت: امیدوارم فیسبوک و توییتر به این تصمیم که باید مدتها پیش گرفته می‌شد، پایبند باشد و این اقدام باید فورا درباره حماس نیز انجام شود.

روزنامه «یدیعوت آحارونوت» فاش کرد فیسبوک و توییتر پس از دریافت نامه‌ای از آرادن این کار را انجام داده است؛ وزیر امور داخلی رژیم صهیونیستی در نامه خود تهدید کرده بوده در صورتی که صفحه‌های مذکور بسته نشود فیس‌بوک و توییتر یا اقدامات جنایی در فلسطین اشغالی روبه رو خواهند شد.

این اولین باری نیست که فیسبوک و توییتر صفحات رسانه‌ای الاعلام الحربی را می‌بندد، پیشتر نیز این اقدام انجام شده بود و الاعلام الحربی صفحه های جدیدی ایجاد کرد.

 

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز