خشم مردم آمریکا نسبت به سیاست ترامپ تمامی ندارد به طوری که مالک یک رستوران در واکنش به سیاست ضد مهاجرتی ترامپ از سخنگوی دولت که در آن رستوان حضور داشت، خواست تا محل را ترک کند.

به گزارش مرور نیوز، «سارا سندرز» سخنگوی کاخ سفید که از سیاست ضد مهاجرتی دولت آمریکا دفاع می کند، شب گذشته در یک رستوران حضور یافت که به علت خشم مالک رستوران از سیاست های دولت از سندرز خواست تا رستوران را ترک کند.

به موجب این سیاست جدید، افرادی که به صورت غیرقانونی از مرز مکزیک وارد آمریکا می شوند، نیروهای امنیتی آمریکا اقدام به جداسازی کودکان از والدین کرده و آنها را به صورت جداگانه در قفس های مخصوص به صورت بازداشت نگه می دارند.

بر اساس توئیت سندرز، وی شب گذشته وقتی برای صرف غذا به رستورانی در لگزینگتون (لکسینگتون) ویرجینیا رفته بود با واکنش مالک این مکان مواجه شده و وی از سخنگوی کاخ سفید خواسته تا این محل را ترک کند.

در یک هفته گذشته و در پاسخ به جداسازی کودکان از والدینشان توسط دولت ترامپ در مرزها، یک مشتری در رستورانی مکزیکی «استیون میلر» مشاور سیاسی ترامپ را فاشیست خطاب کرده و «کریستن نیلسن» وزیر امنیت داخلی آمریکا، هم در رستورانی در واشنگتن با شعار معترضان روبرو شد.

 

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز