عضو دفتر سیاسی جنبش مقاومت اسلامی حماس، اقدام مجازاتی جدید علیه نوارغزه از سوی محمود عباس را محکوم و اعلام کرد اگر این موضوع صحت داشته باشد ملت فلسطین او را طرد خواهند کرد.

به گزارش مرور نیوز به نقل از روزنامه «فلسطین»، «خلیل الحیه» عضو دفتر سیاسی جنبش مقاومت اسلامی حماس گفت که گروه‌های فلسطینی و طیف‌های مختلف ملت فلسطین به هر گونه اقدام مجازاتی جدید تشکیلات خودگردان فلسطین علیه نوارغزه واکنش نشان خواهند داد.

الحیه تصریح کرد که اگر تهدیدات محمود عباس، رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین، صحت داشته باشد و عباس دست به یک اقدام مجازاتی جدید علیه نوارغزه بزند ملت فلسطین او را طرد خواهد کرد و در تاریخ به یک چهره منفور تبدیل خواهد شد.

وی افزود: ملت فلسطین در برابر رژیم صهیونیستی و اقدامات ظالمانه این رژیم تسلیم نشده، نمی‌شود و نخواهد شد، ما از عباس انتظار داشتیم که دست به چنین اقداماتی نزند.

عضو دفتر سیاسی حماس یادآور شد: چیزی نمانده بود که تلاش‌های نمایندگان سازمان ملل در منطقه و همچنین تلاش‌های مصر و قطر پیش از عید قربان در زمینه بهبود وضعیت نوارغزه به ثمر بنشیند که تشکیلات خودگردان مانع از تحقق آن شد.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز