رییس جمهور ترکیه گفت: لانه‌های تروریستی در شرق فرات با پشتیبانی نیروهای ویژه ترکیه منهدم خواهند شد.

به گزارش مرور نیوز به نقل از خبرگزاری آناتولی، رجب طیب اردوغان رییس جمهور ترکیه گفت لانه‌های تروریستی در شرق فرات با پشتیبانی نیروهای ویژه ترکیه منهدم خواهند شد.

اردوغان طی سخنرانی در مراسم اعطای گواهی پایان دوره آموزشی به کماندوها در استان اسپارتا با بیان اینکه لانه‌های تروریستی در شرق فرات با حمایت تکاوران ترکیه منهدم خواهند شد گفت طی روزهای آینده ضربات مهلک و بی سابقه‌ای به عناصر تروریستی داخل کشور وارد خواهیم کرد.

وی با بیان اینکه ارتش این کشور پس از پاکسازی از وجود عناصر تروریستی و ضد دولتی پیروزی های بزرگی نیز در صحنه مبارزه با تروریست های داخلی و خارجی رقم زده و می زند.

اردوغان در خصوص شهر منبج سوریه نیز گفت عناصر تروریستی اعلام کرده بودند ظرف مدت 90 روز منطقه را ترک خواهند کرد ولی به جای اینکار، اقدام به کندن خندق کردند که این خندق ها مزار آنان خواهد شد.

رئیس جمهور ترکیه در بخش دیگری از صحبت های خود به مسایل اقتصادی اشاره کرد و گفت برغم اینکه اخیرا در معرض برخی حملات اقتصادی قرار گرفتیم، اما این موضوع تغییری در جایگاه ترکیه به عنوان سیزدهمین کشور به لحاظ قدرت خرید و هفدهمین کشور دارای درآمد ملی بالا ایجاد نکرد. کسانی که اقدام به اعمال تحریم علیه کشورمان کرده اند، دیر یا زود خواهند دید که بازنده اصلی کیست.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز