رییس جمهوری آمریکا گفت‌: من فکر می‌کنم، بوریس به خوبی از عهده نخست وزیری بر آید. او نخست وزیر فوق‌العاده‌ای می‌شود.

به گزارش مرور نیوز، دونالد ترامپ گفت : من همواره او را دوست داشتم. نمی‌دانم که او انتخاب می‌شود یا خیر، اما فکر می‌کنم که او مرد بسیار خوب و با استعدادی است. چندی قبل ترزا می اعلام کرد، به خاطر ناکامی در اجرای بریگزیت استعفا می‌دهد.

ترامپ در ادامه اظهاراتش مدعی شد، برخی از کاندیداها برای رهبری حزب محافظه کار بریتانیا خواستار حمایت او از آنها شده‌اند، اما وی اعلام نکرد این افراد چه کسانی هستند.

بوریس جانسون یکی از کاندیداهای اصلی برای جانشینی ترزا می است و آماده است بریتانیا را از اتحادیه اروپا با توافق و یا بدون توافق خارج کند.

رییس جمهوری آمریکا در بخش دیگری از صحبت‌هایش، از نحوه عملکرد ترزا می در مذاکرات بریگزیت انتقاد کرد و در این باره گفت‌: در این مذاکرات بریتانیا به اتحادیه اروپا اجازه داد که تمام کارت‌ها را داشته باشد.

وی ادامه داد: بازی کردن در شرایطی که یک طرف تمام امتیازات را دارد، بسیار سخت است.

همچنین ترامپ در بخش دیگری از اظهاراتش درباره مگان مارکل ، همسر شاهزاده دوم انگلیس، گفت‌: او بسیار خوب است و من مطمئن هستم که فوق‌العاده عمل خواهد کرد.

رییس جمهوری آمریکا در پاسخ به سوالی درباره انتقاد مارکل از ترامپ در جریان کمپین انتخابی ترامپ در سال ۲۰۱۶، اظهار بی‌اطلاعی کرد.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز