رئیس‌جمهور آمریکا در پاسخ به این سوال که آیا هنوز به ایجاد تحول در روابط با روسیه مایل است، به فاکس نیوز گفت: فکر می‌کنم می‌توانیم روابط خوبی با روسیه داشته باشیم. معتقدم روابطمان با پیگیری موهومات ساختگی لطمه دیده است.

به گزارش مرور  نیوز، دونالد ترامپ رئیس‌جمهور آمریکا در این باره گفت: روابط واشنگتن و مسکو با پیگیری موهومات ساختگی لطمه دیده اما هنوز هم فرصت ارتقای روابط وجود دارد.

این اظهارات رئیس‌جمهور آمریکا به تحقیقات رابرت مولر ، رئیس شورای ویژه تحقیقات آمریکا درباره همدستی ادعایی میان تیم کمپین او و روسیه اشاره دارد.

ترامپ پنج‌شنبه در پاسخ به این سوال که آیا هنوز به ایجاد تحول در روابط با روسیه مایل است، به فاکس نیوز گفت: فکر می‌کنم می‌توانیم روابط خوبی با روسیه داشته باشیم. معتقدم روابطمان با پیگیری موهومات ساختگی لطمه دیده است. می‌توانم روابط خوبی با روسیه داشته باشم.

ماه آوریل بازرس رابرت مولر گزارش تحقیقاتش درباره همدستی کارزار انتخاباتی دونالد ترامپ با روسیه را تکمیل کرد؛ اتهامی که قویاً از سوی طرفین رد شده است. این گزارش نشان داد هیچ شواهدی از همدستی روسیه با کمپین ترامپ در انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۱۶ به دست نیامده است. با این حال مولر ۱۰ موردی که احتمالاً دونالد ترامپ مرتکب مانع‌تراشی در اجرای عدالت شده است، ذکر کرد.

با این حال ویلیام بار، دادستان کل آمریکا پس از بررسی شواهد تاکید کرد این مدارک نشان نمی‌دهد که ترامپ مرتکب جرم مانع‌تراشی در روند عدالت شده باشد.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز