رئیس جمهوری آمریکا بعد از انتشار گزارشی درباره اینکه نانسی پلوسی خواستار به زندان افتادن او و نه استیضاحش شده، به شدت به او حمله کرد.

به گزارش مرور نیوز، نانسی پلوسی ، رئیس دموکرات مجلس نمایندگان آمریکا در صحبتهایی خصوصی خطاب به چند قانونگذار دیگر از تمایلش برای به زندان افتادن دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا و نه استیضاحش سخن گفت.

دونالد ترامپ ، بعد از انتشار این گزارش توییتی را در زمان حضور در هواپیمای مخصوص ریاست جمهوری خود در حین بازگشت از سفر یک هفته‌ای به بریتانیا، فرانسه و ایرلند منتشر کرد و در آن نوشت: نانسی پلوسی عصبی، به خاطر گفتن یک چنین صحبت های چندش‌آوری به ویژه درست در زمانی که من نزد رهبران کشورهای دیگر در سفری خارجی بودم، مایه بی‌آبرویی برای خود و خانواده‌اش است.

رئیس جمهوری آمریکا در ادامه نوشت : هیچ سند و مدرکی وجود ندارد که نشان دهد چنین چیزی گفته شده است. نانسی پلوسی عصبی و دموکرات ها عملکرد صفر در کنگره دارند و نمی‌خواهند هیچ کاری انجام دهند جز اینکه به سراغ ماهیگیری بروند و ببینند می‌توانند چیزی علیه من پیدا کنند یا خیر. که این هم در تاریخ آمریکا بی‌سابقه و هم کاری غیرقانونی است.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز