وزیر دفاع دولت یمن برای اولین بار و در اقدامی که در فضای مجازی، تحقیر سعودی‌ها تعبیر شد، در منطقه نجران در جنوب عربستان حاضر شد.

به گزارش مرور نیوز، سرلشکر محمد ناصر العاطفی با ورود به عمق خاک عربستان سعودی در منطقه نجران، از نیروهای یمنی در این منطقه دیدن کرد و روحیه بالای آن‌ها برای مقابله با متجاوزان را ستود.

در این بازدید سرتیپ جمیل یحیی زرعه، فرمانده منطقه ششم نظامی وزیر دفاع یمن را همراهی می‌کرد. سرلشکر العاطفی طی این بازدید عید فطر را به نیروهای ارتش و کمیته‌های مردمی حاضر در خاک سعودی تبریک گفت و پیام‌های تبریک سران سیاسی و فرماندهان نظامی دولت نجات ملی را به این نیروها ابلاغ کرد.

وزیر دفاع یمن در این بازدید که در منطقه مشرف بر شهر و فرودگاه نجران عربستان سعودی حضور پیدا می‌کند و این شهر از دور پیداست، خطاب به نیروهای یمنی می‌گوید که پیروزی‌های بزرگ شما در عمق خاک دشمن، مطابق راهبرد نیروهای مسلح یمن پیش می‌رود.

نیروهای ارتش و  کمیته‌های مردمی یمن اخیرا در منطقه نجران پیشروی‌های قابل ملاحظه‌ای داشته‌اند و موفق شده‌اند ۲۰ مقر ارتش عربستان را به کنترل خود درآورده و خود را به مناطق مشرف بر شهر نجران عربستان برسانند.

 

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز