رئیس جمهوری مصر تصریح کرد: من خودم را در این مساله مستثنی نمی‌دانم اما به دولت گفتم این تصمیم اتخاذ خواهد شد و حتی اگر مردم با اصلاحات اقتصادی مخالفت کنند من از دولت خواهم خواست استعفا کند تا بدین ترتیب انتخابات زودهنگام ریاست جمهوری برگزار شود و من هم قدرت را تحویل خواهم داد و می‌روم.

به گزارش مرور نیوز، عبدالفتاح سیسی طی سخنرانی خود در حاشیه کنفراس جوانان در پایتخت اداری جدید گفت: تمام کسانی که در دولت از اتخاذ تصمیمات اصلاحات اقتصادی نگران هستند همگی‌ این سوال را دارند که آیا این اصلاحات اجرا خواهد شد یا خیر؟

وی در ادامه افزود: بله، نگرانی‌هایی وجود دارد، همه نگران بودند، حتی در رأی‌گیری درخصوص اجرا شدن یا نشدن این تصمیمات هم نگرانی‌هایی وجود دارد و اگر اتفاقی بیفتد، مصر فرو خواهد پاشید.

سیسی تصریح کرد: من خودم را در این مساله مستثنی نمی‌دانم اما به دولت گفتم این تصمیم اتخاذ خواهد شد و حتی اگر مردم با اصلاحات اقتصادی مخالفت کنند من از دولت خواهم خواست استعفا کند تا بدین ترتیب انتخابات زودهنگام ریاست جمهوری برگزار شود و من هم قدرت را تحویل خواهم داد و می‌روم.

وی در جریان ارائه طرح‌هایی که دولت در زمینه مسکن دارد، گفت، شهر المنصوره تازه تاسیس به منظور توسعه شهر است. آیا درست است من در المنصوره باشم و برای گذراندن تعطیلات تابستانی به اسکندریه بروم طبیعی است که به المنصوره جدید بروم.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز