فرماندار شهرستان شهریار از بسترسازی مناسب برای تسهیل انجام مراسم اربعین برای زائرین در این شهرستان خبر داد.

به گزارش مرور نیوز به نقل از روابط عمومی فرمانداری شهرستان شهریار، جلسه ستاد هماهنگی برگزاری مراسم اربعین حسینی این شهرستان به ریاست سعید ناجی فرماندار شهرستان شهریار و با حضور امام‌جمعه اندیشه، امام‌جمعه وحیدیه، معاون برنامه‌ریزی و اداری مالی فرماندار،  فرمانده نیروی انتظامی شهرستان، معاون فرمانده ناحیه مقاومت سپاه شهرستان، رئیس سازمان تبلیغات اسلامی شهرستان، رئیس امور مساجد شهرستان، شهرداران و تعدادی از مسؤولان ادارات و دستگاه‌های شهرستان شهریار در سالن اجتماعات فرمانداری تشکیل شد.

ناجی در این جلسه ضمن گرامیداشت یاد و خاطره سید و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین علیه‌السلام اظهار کرد: با توجه به حضور تعداد کثیری از زائرین مرقد مطهر حضرت امام حسین علیه‌السلام در مراسم اربعین لزوم توجه به این موضوع و بسترسازی مناسب برای تسهیل انجام مراسم اربعین برای زائرین احساس می‌شود.

وی با اشاره به فعالیت‌ها و برنامه‌هایی که در سال گذشته نیز انجام پذیرفت برافزایش مشارکت اجتماعی در این حوزه و کمک گرفتن از مردم و نهادهای مردمی تأکید کرد.

فرماندار شهرستان شهریار در پایان بر هماهنگی بین دستگاه‌ها و ادارات تأکید و اظهار امیدواری کرد که مراسم اربعین به نحو احسن برگزار شود.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز