مدیرعامل سازمان منطقه آزاد اروندگفت:حضور در نمایشگاه کیش اینوکس باعث می‌شود پتانسیل‌های موجود در این منطقه به سرمایه‌گذاران داخلی و خارجی معرفی شود و تفاهم‌نامه‌هایی نیز در این خصوص به امضا برسد.

به گزارش مرور نیوز از خوزستان، اسماعیل زمانی با اشاره به تلاش این سازمان در راستای جذب منابع مهم سرمایه اظهار کرد: به‌ طور حتم حضور این سازمان در نمایشگاه و معرفی فرصت‌های سرمایه‌گذاری و توسعه کشور (کیش اینوکس) باعث پویایی بیشتر، ارتباطات قوی و بسترسازی مناسب برای جذب سرمایه‌گذار می‌شود.

رئیس هیئت‌مدیره سازمان منطقه آزاد اروند با اشاره به موقعیت ویژه جغرافیایی این منطقه عنوان کرد: وجود کانال‌های ترانزیتی و استراتژیک منطقه باعث شده تا این منطقه در تلاقی مسیرهای تجاری مهم خاورمیانه قرار گرفته و دسترسی آسان و راحتی به آب‌های آزاد داشته باشد.

وی افزود: تلاش‌های بسیاری در راستای توسعه سرمایه‌گذاری در  بخش حمل‌ونقل، تأمین و تجهیز زیرساخت‌های ترانزیت این منطقه صورت گرفته است و در همین زمینه برنامه‌های بسیاری نیز در دستور کار قرار دارد.

زمانی با اشاره به حضور این سازمان در نمایشگاه فرصت‌های سرمایه‌گذاری و توسعه ایران (کیش اینوکس)  عنوان کرد: به‌ طور حتم حضور در این نمایشگاه باعث می‌شود پتانسیل‌های موجود در این منطقه به سرمایه‌گذاران داخلی و خارجی معرفی شود و تفاهم‌نامه‌هایی نیز در این خصوص به امضا برسد.

نمایشگاه فرصت‌های سرمایه‌گذاری و توسعه ایران (کیش اینوکس) دهم تا سیزدهم آبان در جزیره کیش برگزار می‌شود.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز