«دومین نشست هم‌اندیشی فعالان اقتصاد دانش‌بنیان و نوآوری» با حضور رئیس جمهور، مدیران و اعضای شرکت‌های دانش‌بنیان، اواسط دی ماه جاری در سالن اجلاس سران برگزار می‌شود.

به گزارش مرور نیوز، دومین نشست هم‌اندیشی فعالان اقتصاد دانش‌بنیان در راستای فرهنگ‌سازی و ترویج موضوع اقتصاد دانش‌بنیان و معرفی کسب‌وکارهای نوین و شرکت‌های نوآور به همت معاونت علمی و فناوری ریاست‌جمهوری، اواسط دی ماه جاری با حضور حجت‌الاسلام و المسلمین حسن روحانی، رئیس جمهوری اسلامی ایران  و جمعی از مسوولان برگزار خواهد شد.

این نشست در دو بخش نمایشگاه و نشست جمعی از مدیران و رؤسای شرکت‌های دانش‌بنیان و کسب‌وکارهای نوآور برگزار می‌شود و در بخش نخست بازدید رئیس‌جمهوری از نمایشگاه دستاوردهای این شرکت‌ها و سخنرانی ایشان خواهد بود؛ همچنین در این بخش فعالان دانش‌بنیان دیدگاه‌ها و نقطه نظراتشان را در خصوص شرکت‌های دانش بنیان مطرح می‌کنند.

در بخش دوم این هم‌اندیشی، نشست پرسش و پاسخ در خصوص چالش‌ها و مسائل شرکت‌های دانش‌بنیان با حضور بهزاد سلطانی رییس صندوق نوآوری و شکوفایی، محمود شیخ زین‌الدین معاون نوآوری و تجاری‌سازی معاونت علمی،  سید محمد صاحبکار خراسانی رئیس امور شرکت‌ها و مؤسسات دانش‌بنیان و پرویز کرمی دبیر ستاد توسعه فرهنگ علم، فناوری و اقتصاد دانش‌بنیان معاونت علمی برگزار خواهد شد.

بر اساس اعلام روابط عمومی معاونت علمی وفناوری ریاست‌جمهوری، علاقه‌مندان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر و نیز دریافت کارت ورود به جلسه به وب‌سایت http://www.isti.ir/ مراجعه کنند.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز