عضو کمیسیون اقتصادی مجلس، با تاکید بر ضرورت بازنگری در خصوص هزینه های تلفن ثابت و همراه گفت: هزینه های اینترنت خطوط همراه متناسب با پهنای باند نیست.

به گزارش مرورنیوز، رحیم زارع با انتقاد از هزینه های بالای تماس‌ها و اینترنت تلفن ثابت و همراه در روزهای اخیر گفت: باید تجدیدنظری در نرخ های مکالمه و همچنین اینترنت خطوط ثابت و همراه صورت بگیرد. 
 
نماینده مردم آباده و بوانات در مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه باید کیفیت خدمات دهی به مشترکان با هزینه های تحمیل شده به آن ها همخوانی داشته باشد، افزود: در حال حاضر بسیاری از مردم از فیش های تلفن همراه خود ناراضی بوده و معتقد هستند همانند ماه های قبل استفاده صورت می گیرند اما هزینه ها با ماه های قبل قابل قیاس نیست. 
 
این نماینده مردم در مجلس دهم، با بیان اینکه ملاک افزایش هزینه های تلفن ثابت و همراه و همچنین اینترنت باید کیفیت خدمات دهی باشد، تصریح کرد: دولت باید در این رابطه به تجدیدنظری اساسی اقدام کند. 
 
وی تاکید کرد: دولت باید برای افزایش باند و همچنین خدمات دهی به مشترکان تلفن ثابت و همچنین همراه تدابیر ویژه ای در نظر بگیرد. 
 
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی، یاداور شد: در صورت لزوم با دعوت از وزیر ارتباطات گرانی هزینه اینترنت و مکالمه تلفن ثابت و همراه مورد بررسی واقع خواهد شد. 

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز