‌عضو هیات علمی دانشگاه صنعتی اراک برنده جایزه مقاله با بیشترین ارجاعات در سال 2016 توسط گروه Emerald شد.

به گزارش مرورنیوز، مقاله دکتر نیما همتا، عضو هیات علمی دانشگاه صنعتی اراک، با عنوان «ارائه یک الگوریتم ترکیبیPSOبرای حل مسأله بالانس خط مونتاژ چندهدفه با در نظر گرفتن زمان‌های عملیات منعطف، زمان‌های نصب وابسته به توالی و اثر یادگیری» که در سال 2013 در نشریه معتبر International Journal of Production Economics به چاپ رسیده بود، توسط گروه Emerald به عنوان مقاله برگزیده با ارجاعات علمی بالا در سال 2016 انتخاب شد.

لازم به ذکر است که دکتر سید محمد تقی فاطمی قمی استاد دانشگاه صنعتی امیرکبیر، دکتر فریبرز جولای استاد دانشگاه تهران و دکتر اکبرپور شیرازی استادیار دانشگاه صنعتی امیرکبیر نویسندگان همکار این مقاله بوده‌اند.

گروه معتبر Emerald که سابقه نزدیک به 50 ساله ای در انتشار مجلات دارد، هر ساله به مقالات با ارجاعات بسیار بالا در حوزه‌های مدیریت کسب و کار، مالی، حسابداری، اقتصاد و بازاریابی گواهی‌نامه اهدا می‌کند.

در فرایند انتخاب مقالات علاوه بر تعداد ارجاعات در مقالات منتشر شده در سال‌های اخیر (در این مورد، بعد از سال 2013)، جنبه نوآوری، میان رشته‌ای بودن و ارتباط با مسائل روز دنیای واقعی مورد توجه قرار می‌گیرد.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز