نخستین جشنواره ایده «سبز کوه» با هدف تبلیغ و ترویج ایده‌پردازی در حوزه علوم نوپا و دانش‌بنیان برگزار می‌شود.

به گزارش مرورنیوز، بنیاد نخبگان استان چهارمحال‌وبختیاری نخستین جشنواره ایده‌پردازی «سبز کوه» را با شعار «هدایت، مهارت و حمایت» در سالی که به‌نام «اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل» مزین شده است، برگزار می‌کند.

حوزه‌های فنی-مهندسی، فناوری اطلاعات و ارتباطات، کشاورزی و محیط‌زیست، علوم پایه، مدیریت و برنامه‌ریزی، علوم انسانی و مدیریت شهری و حوزه پزشکی و بهداشت ازجمله زمینه‌های در نظر گرفته شده برای جشنواره «سبز کوه» است.

بر اساس اعلام بنیاد ملی نخبگان، بنا بر ضرورت ایجاد تعامل و همکاری و همچنین بهره‌گیری از همه ظرفیت‌های موجود در استان چهارمحال‌وبختیاری، این جشنواره با همکاری مراکز علمی و پژوهشی استان، مراکز رشد واحدهای فناوری، پارک علم‌وفناوری استان، جهاد دانشگاهی، دانشگاه پیام‌نور، دانشگاه علمی‌کاربردی، سازمان بسیج علمی، پژوهشی و فناوری، دانشکده فنی‌وحرفه‌ای و مراکز رشد دانشگاه‌های علوم‌پزشکی و آزاد اسلامی برگزار خواهد شد.

شرکت در این جشنواره برای عموم آزاد است و علاقه‌مندان تا 10 آبان ماه امسال فرصت دارند با مراجعه به وبگاه «جشنواره ایده سبزکوه»، ایده‌های خود را ثبت کنند.

برگزیدگان نهایی این جشنواره، علاوه بر برخورداری از جوایز نقدی، از تسهیلات مراکز علمی و پژوهشی استان در مسیر تبدیل ایده به عمل نیز برخوردار می‌شوند.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز